Foto: eigen foto
Zondag 16 maart was de laatste plaatsingswedstrijd in de E/D-lijn. Voor Sportacrobatiek Vaassen kwamen er weer een aantal teams uit in de E-lijn. Bij voldoende behaalde punten stromen zij door naar het Oost Nederlands Kampioenschap.
Ook de E-instap duo’s mochten de vloer op. Het E-instap niveau zijn de jongste wedstrijdsporters van de vereniging. Zij hebben 2 officiële wedstrijden in het seizoen, waarin zij kunnen kennismaken met de wedstrijdsport. Wat hebben deze meiden een groei doorgemaakt. Ze stonden allemaal met heel veel plezier op de vloer en lieten goede oefeningen zien.
Duo Cato en Jolijn scoorden 21.080 punten. Duo Jolene en Blayke scoorden 20.130 punten. En duo Liz en Evi 19.470 punten. Allemaal werden zij beloond met een mooie medaille!
Daarna was het de beurt aan de E-junior teams. Trio Emmaly, Ela en Amber startten als eerste. Zij draaiden een hele nette oefening, dit werd dan ook beloond met een score van 23.110 punten. Trio Saar, Lynn en Aniek volgden en ook zij lieten een hele mooie oefening zien. Zij kregen 22.660 punten. Dit resulteerde in 2 podiumplaatsen voor Sportacrobatiek Vaassen. De eerste plaats voor trio Emmaly en de tweede plaats voor trio Saar.
De E-jeugd teams deden dit vervolgens na in hun categorie. Duo Lauren en Emy pakten met een score van 22.150 de eerste plaats. Duo Juul en Sofie stonden vol zelfvertrouwen op de vloer en scoorden 21.850 punten. Zij mochten de tweede plaats op het podium betreden. We hopen heel veel teams van Sportacrobatiek Vaassen terug te zien op het Oost Nederlands Kampioenschap. Deze wordt georganiseerd door Sportacrobatiek Vaassen en vindt plaats op zaterdag 12 April a.s. in Sporthal de Wieken. We hopen natuurlijk op heel veel support voor al onze sporters die zich hiervoor geplaats hebben.