KCVO verliest onverdiend met 0-1 van AZC

door | feb 26, 2024 | Nieuws

KCVO moest, geteisterd door veel blessures en vakanties, deze wedstrijd beginnen. Echter de eerste kans van deze wedstrijd was wel voor KCVO. In de 3e minuut volgde een flitsende aanval van KCVO. Dani Bronsink gaf een mooie voorzet op Randy Berenschot, maar Randy schoot de bal veel te zacht in.

Hierna ontstond een aftastende periode. Beide elftallen wisten niet goed hoe ze de wedstrijd konden open breken en daardoor was er  veel spel op het middenveld. Na een minuut of 10 begon KCVO meer initiatief te tonen. KCVO werd feller, maar bij een tegenaanval in de 13e minuut van AZC moest Tom Tangelder toch even aan de noodrem trekken. Dit resulteerde in een gele kaart voor hem en vrije trap voor AZC op 18 meter van de goal. Deze trap werd door AZC slecht genomen, de bal werd naast het doel geschoten. KCVO liet zich niet van de wijs brengen en ging druk zetten op AZC. Met als resultaat een uitbraak van Ivo Scheffel, die een mooie voorzet afleverde bij Kelvin Overmars maar helaas voor KCVO, kopte hij de bal over het doel. Direct daarop volgend kon Dani Bronsink een slechte uittrap van de keeper van AZC onderscheppen en zijn mooie schot, daarop volgend, ging maar net naast het doel van AZC. Vanaf de 23e minuut begon AZC het spel naar zich toe te trekken, maar tot echte kansen kwamen zij niet. In de laatste paar minuten van de eerste helft werd KCVO weer sterker. Hierdoor kreeg Kelvin Overmars, vooraf gegaan door een mooie aanval van Giel Hagen, Daniel Hulleman en Randy Berenschot een mooie kans, maar ook zijn schot belandde naast het doel van AZC.

Ruststand 0-0.

KCVO ging vol vertrouwen de rust in en zij hadden het gevoel dat er meer uit deze wedstrijd gehaald kon worden. Deze droom werd snel onderuit gehaald door een in de 47ste minuut onterechte aan AZC toegekende penalty, welke onberispelijk via de binnenkant van de paal door AZC werd binnen geschoten, 0-1.

Dit was een domper voor KCVO wat je ook direct terug zag in de speelwijze van KCVO. AZC nam na de  penalty het initiatief wel over maar echte kansen creëerde genoemde ploeg niet. In de 52ste minuut werd AZC wel een penalty ontnomen. Een doorgebroken speler van AZC werd in het strafschop gebied gevloerd, maar gelukkig voor KCVO zag de scheidsrechter er geen overtreding in.

Vanaf de 60e minuut begon KCVO met het inbrengen van verse krachten om het slotoffensief voor te bereiden. Tom Tangelder werd vervangen door Sam van Dongen en Kelvin Overmars werd vervangen door Martijn Hagen. Even later werd Daniel Hulleman vervangen door Mike Diks. Hierna werd langzaam maar zeker de druk op AZC door KCVO opgevoerd. In de 87e minuut, na mooi combinatiespel van KCVO, volgde een schitterende aanval. Via Dani Bronsink en Randy Berenschot werd Martijn Hagen in stelling gebracht. Hij rondde perfect vanuit de moeilijke hoek af, 1-1. Echter de scheidsrechter keurde de goal wegens buitenspel af. KCVO gaf de moed niet op en even later, via een vrije trap, kopte Duncan Leerkes net naast het doel van AZC. Helaas kon KCVO de stand niet meer veranderen en nam AZC de punten mee naar huis, eindstand van deze wedstrijd, 0-1.

Volgende week speelt KCVO uit bij sc Rheden. Wanneer KCVO getoonde spelbeeld en vechtlust kan vast houden dan geeft dit zeker veel vertrouwen voor de komende wedstrijden.

 

 

 

Laatste nieuws

Agenda

Met dank aan onze sponsoren: